Nizamettin BİLGİÇ

İnşaat Mühendisi
EĞİTİM

Üniversite: İDMMA Yıldız İnşaat Bölümü - 1978
Yabancı Dil: İngilizce - İyi Derece

1999 - Uygulama Ekibi Lideri - ANB TEKNİK YAPI Yaz.Gel.Yön.Dan.İnş.San. ve Tic.Ltd.Şti.

Des Sanayi Sitesi idare binası güçlendirme projesi ve imalatını yaptı. Beyoğlu Oxxo Binası onarım takviye proje ve kontrolluğunu yaptı. Kartal Atalar Konut İnşaatı Şantiye Şefliğini yaptı. Kartal Soğanlık 1660-81 Konut İnşaatı. Maltepe 322-15 Konut projesi ve imalatını yaptı. Maltepe 312-13 Konut projesi ve imalatını yaptı. Banat fırça fabrikası samandıra deposu çelik sundurma inşaatı. Beykoz Serpil Durmaz evi inşaatı. G.S.G.M. Nilüfer spor salonu projesini yaptı. G.S.G.M. Yüzme havuzu projesini yaptı. Banat Fırça Fabrikası Güçlendirme inşaatının proje müdürlüğünü yaptı. Beyoğlu Rizzo Apartmanı onarım, takviye inşaatının proje müdürlüğünü yaptı. Köy Hizmetleri 18. Bölge Müdürlüğü Binasının güçlendirme projesinin uygulama kontrollüğünü yaotı. Tekstil Bankası A.Ş. Esente Eğitim Müdürlüğü Binası güçlendirme projesi uygulamasını üstlendi. Tekstil Bankası A.Ş. Konya Şubesi inşaatının proje müdürlüğünü yaptı. Tekstil Bankası A.Ş. Genel Müdürlük binası güçlendirme projesinin uygulama kontrollüğünü yaptı. Avcılar Şeref Sitesi, Halkalı Gülay Yapı Kooperatifi (3 bina 72 daire) Sefakent Sitesi B ve C Blokları (66 Daire) ve Büyükçekmece Büşra Apartmanı güçlendirme projelerinin uygulamasında çalışan ekiplerin yönetyimini üstlenerek projeler arası koordinasyonu sağladı.

1985 - 1999 Şantiye Şefi - Derya İnşaat A.Ş.

Tuzla Denizcilik Okulu, Avcılar Belediyesi çelik kat ilavesi, Avcılar Mustafa Kemal Paşa Mahallesi yol ve tretuvar yapımı. Avcılar Sanayi Sitesi, Avcılar Belediyesi Spor Tesisleri, DES Sanayi Sitesi inşaatı, Altunizade Denizciler İş Merkezi ve Zytinburnu Demirciler Sitesi inşaatının şantiye şefliğini Yaptı.

1983 - 1984 Müteahhit

Fındıklı parkı inşaat işleri.

1980 - 1983 Şantiye Şefi - Müteahhit Emrullah Kılıç

Bakırköy Ruh Sağlığı Sitesi, Ayazağa Polis Lojmanları ve Kartal Devlet Hastahanesi inşaatlarının şantiye şefliğini yaptı.

1980 - 1983 Şantiye Şefi - İnşaat Müh. Mazlum Akbayır

Gelibolu Kademe İnşaatının şantiye şefliğini yaptı.

TUNCAY NARLI

İç Mimar - Tasarım Ekibi Lideri
EĞİTİM

Üniversite: Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Bölümü

2002-2018 Tasarım Ekibi Lideri - ANB TEKNİK YAPI Yaz.Gel.Yön.Dan. İnş. San. veTic.Ltd. Şti.

Tasarım Ekibi Liderliği görevini üstlenmiştir.

2001 - 2002 Serbest İç Mimar – Tuncay Narlı İnş. Dekorasyon Ltd. Şti.

Beşiktaş Belediyesi Dünya Barış Parkının projesini yaptı. Daha sonra uygulamasını üstlendi. Beşiktaş Belediyesinin mahallelere yaptıracağı birim binalarının tip projesini yaptı. Beykoz Acarkent’te 3 villanın mimari tadilat projelerini ve iç mimarlık projelerini tasarladı. Bu projelerin uygulamalarını yaptı.Oktay KALKAVAN ve Olcay KALKAVAN’a ait evlerin projelerini ve uygulamalarını yaptı. Tuzla Denizcilik Okulu’nun konferans salonuna ait projeyi tasarladı ve uygulamasını üstlendi. Altunizade Denizciler İş Merkezinin tasarım ve uygulamalarını gerçekleştirdi. 1998 yılında Yeşilköy Rotary Clup vitrin yarışmasında birincilik kazandı.

ŞÜKRÜ TUĞRUL BİLGİÇ

Jeoloji Mühendisi - Şantiye Sorumlu Mühendisi
EĞİTİM

Üniversite: Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi

2010- Şantiye Sorumlu mühendisi - ANB TEKNİK YAPI Yaz. Gel. Yön. Dan. İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

Beykoz villa inşaatı kuyu temel çalışması projesi ve imalat şefliği,Dudullu OSB DES Sanayi sitesi idare binası Güçlendirme Projesi imalat şantiye sorumluluğu,Beytem Plaza Çelik Çatı imalatı şefliği,Beyoğlu LUVR apartmanı Güçlendirme Projesi ve imalat şefliği,Beyoğlu PANO ŞARAPEVİ Binası güçlendirme ve dekorasyon proje ve İmalatı Şantiye sorumlu mühendisliği,Galata İpera25 binası kuyu temel ve istinad perdeleri inşaatı şantiye sorumlu mühendisliği,Şişli GOLDEN Plaza 2 adet çelik yangın merdivenleri imalatı şantiye sorumlu mühendisliği,Maltepe,Cevizli mh. Tınaztepe sk. AKÇA ve İBRAHİM AKÇA Apartmanları proje ve İmlatı Şantiye sorumlu mühendisliğiKartal-Atalar Dolunay sk. No:12 PAŞA Apt. proje ve imalatı Şantiye sorumlu MühendisliğiKartal-Hürriyet mh. Ateş sk. AZİZ YILMAZ Apt. proje ve imalatı Şantiye sorumlu MühendisliğiDudullu OSB DES Sanayi sitesi DES TİCARET MERKEZİ İlave Çelik Kat ve konferans salonu proje, İmalat ve Dekorasyonu İşi Şantiye sorumlu mühendisliği.

2009 FONDU Mühendislik

Zemin inceleme ,ankraj ve kazık imalatları.

2008 YERTEK Mühendislik

Zemin etüd, ankraj, kazık haritalama işleri.

Hakan KAYMAK

İnşaat Mühendisi - Teknik Ofis Şefi
EĞİTİM

Balıkesir Üniversitesi: Mühendislik Mimarlık Fakültesi

2004- İnşaat mühendisi - ANB TEKNİK YAPI Yaz. Gel. Yön. Dan. İnşaat San. veTic. Ltd. Şti.

Teknik Ofis Şefliği görevini üstlenmiştir. Beyoğlu Rizzo Apartmanı onarım, takviye inşaatının Şantiye şefliğini, hakediş ve metrajlarını yaptı. Banat Fırça Fabrikası Güçlendirme inşaatının metraj ve hakedişlerini yaptı.

2002 - 2004 Şantiye şefi-GAP İnşaat

İSKİ’nin Pendik-Kozytağı Ø2200 mm Çelik Boru İnşaatı işinde şantiye şefliğini ve hakedişlerini yaptı.

2003 – 2004 Şantiye şefi – Alkan İnşaat

Petrol Ofisi A.Ş nin Haramidere tesislerindeki ve Adana hava alanındaki çelik akaryakıt tankı imalatı işlerinde şantiye şefliği yaptı.

2002-2003 Askerlik

Yalova-Çınarcık Jandarma Bölük Komutanlığın’da 8 ay askerlik yaptı.

2001-2002 İnşaat mühendisi-SMB Yaz. Gel. Yön. Dan. İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

Teknik ofis proje mühendisi olarak statik proje hazırlanmasında görev aldı.

1999-2001 İnşaat mühendisi-Karkas Mühendislik

İstek Vakfı Lisesi (Tarabya) güçlendirme projesi uygulamasında şantiye şefliği, Kocaeli Arslan Apt Güçlendirme Projesi imalatını ve çok sayıda yapıda statik sistemlerinin tespiti ve inceleme raporu oluşturulması işlerini yaptı.

Erdem ŞİMŞEK

Tekniker - Teknik Öğretmen
EĞİTİM

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Meslek Yüksekokulu
Fırat Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi

2018-1996 Tekniker - ANB TEKNİK YAPI Yaz. Gel. Yön. Dan. İnşaat San. ve Tic.Ltd. Şti.

Teknik Ressam

1997 - 1998 Stajyer- Sena Mühendislik

Teknik Ressam