Misyonumuzdaki anahtar kavramlar; bilgi ve yaratıcılık, kaliteli hizmet, kalıcı ilişkiler, öncü ve yenilikçi özelliklerdir.

  • Bilgi ve yaratıcılık - Dünya bilgi çağını yaşamaktadır. Bilgi ve bilgiye dayalı hizmet inancı firmamızı her zaman diğer firmalardan bir adım öne götüren temel konuların arasındadır. Firmamız, müşterilerinin gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayabilmek için; müşterilerimizin gereksinimlerini çok yakından izlemenin, hizmetlerimizi çağın gereklerine uygun şekilde sunabilmek de her türlü müşteri bilgisini firmamız bünyesine kazandırmanın, bu bilgileri paylaşmanın ve en etkin bir şekilde kullanmanın önemine inanmaktadır. Etkin bilgi yönetimi beraberinde yaratıcılığı getirmektedir. İzlediğimiz bilgi yönetimi stratejisi sayesinde “ANB TEKNİK YAPI” müşterilerinin istek ve gereksinimlerini her zaman daha etkin bir şekilde karşılayabilecek yenilikleri araştıran, bunları uygulamaya sokan bir firmadır.
  • Kaliteli hizmet – “ANB TEKNİK YAPI” mevcut bilgi birikimini, ekibinin yaratıcılığı ile birleştirerek rekabet avantajı sağlayacak ve müşteri memnuniyetini arttıracak ürün ve hizmetleri pazara ulaştırır.
  • Kalıcı ilişkiler - Müşteriye özel çözümler üreterek sağlanan müşteri memnuniyeti doğrultusunda uzun vadeli ve kalıcı ilişkiler oluşturur.
  • Öncü ve yenilikçi özellikler - Ekibin her üyesi günlük çalışma süresinin %25’ini kendisini geliştirmek için kullanmak zorundadır. Ekip teknolojik ve bilimsel alandaki yenilikleri sürekli takip etmektedir. Bu nedenle gelişen, öncü ve yenilikçi yaklaşımları projelerimize yansıtabilmekteyiz ve bu özelliğimiz nedeniyle pazardaki rakiplerimizin bir adım önünde yer almaktayız.

ANB TEKNİK YAPI sunduğu hizmetlerin; tasarlanması, uygulanması ve hayata geçirilmesinde (kalite ve teknik yeterlilik denetimlerinin yapılması aşamasında) kullanıcının maliyetlerini minimuma indirerek projeyi tamamlar. Böylece yaratılan tasarruf ile müşterimiz ve ülkemiz için alternatif değer yaratır.